SKOŃCZY SIĘ ZA:

To jest miłość od pierwszego dotyku. Materiał jest idealny, prany kilkukrotnie nie traci swoich walorów, hafty wyszywane są dopracowane estetyczne nic się z nimi nie dzieje. Polecam!

Viola

Do sklepu

Odpowiedzialna produkcja dla nas wszystkich

Indywidualne podejście, personalizacja, nietuzinkowe tkaniny i realizacja każdego zamówienia na najwyższym poziomie. Przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów – to czyni nasze produkty wyjątkowymi. Wierzymy, że dzięki temu domowa przestrzeń staje się Twoim królestwem.

MARO HOME to zespół zgranych ludzi, którzy codziennie realizują zamówienia, aby Wasze wnętrza były piękne i wyjątkowe.
Kreatywni ludzie, którzy z energią oraz zapałem realizują pomysły i tworzą bajeczne produkty nasycając tkaniny dobrą energią.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że MARO HOME powstaje w Polsce.

Wierzymy, że przez to wybieracie MARO HOME i dziękujemy, za okazane zaufanie.

Środowisko ma dla nas znaczenie.

Nie cierpimy marnotrawstwa. W dobie wszechobecnego konsumpcjonizmu i wyrzucania rzeczy, tworzymy produkty wysokiej jakości, które będą cieszyć przez długi czas i pozostawią jak najmniejszy ślad węglowy.

Naturalne, odpowiedzialne, oryginalne

Naturalne – nie jest to dla nas modne, marketingowe słowo to filar naszej działalności. Do produkcji naszej pościeli wykorzystujemy tylko jakościowe tkaniny ze 100%-ej bawełny pochodzących z odpowiedzialnych upraw.

To pomaga nam wszystkim spokojnej spać w nocy wierząc, że nie szkodzimy planecie!

W naszej produkcji nie ma żadnych kompromisów. Wszystkie pościele są projektowane i szyte w 100% w Polsce. Stworzyliśmy to, co pozwala nam trwale identyfikować się z naszymi korzeniami. Nie akceptujemy polityki polegającej na niesprawiedliwości ekonomicznej. Zapewniamy naszym pracownikom godne warunki i pełne wsparcie. Bez nich nie byłoby MARO HOME.

Co nas codziennie motywuje?

Ty!

Nasi ludzie

Wierzymy w siłę społecznej odpowiedzialności i po prostu wiemy, że ona działa. Nasza marka zatrudnia ludzi na warunkach, które pozwalają im w pełni oddać się pracy i identyfikować z tym, co robią. Nie jest to kwestia wyboru, ale kultury firmy, dobrych warunków pracy i atmosfery jakiej korporacje mogą pozazdrościć!

Jesteśmy dumni, że wielu pracowników naszej pracowni pracuje z nami od wielu lat i stali się dla nas jak rodzina, czują nasze pełne wsparcie i zaufanie, a my wiemy, że możemy na nich polegać.

Dobre wybory zapewniają dobry sen.

Dlaczego warto?

  • Nasze produkty nie zawierają szkodliwych chemikaliów, pestycydów ani GMO
  • Są wykonane z trwałych i dobrych tkanin
  • Odpowiedzialnie podchodzimy do gospodarki odpadami oraz ich utylizacji
  • Nasze opakowania produktów personalizowanych wykonane są z papieru pochodzącego z recyklingu
  • Wszystkie nasze produkty tworzone i projektowane są w Polsce

Masz pytanie? Zadzwoń (+48) 48 365 50 17 lub napisz kontakt@marohome.pl

Poznaj MARO HOME Stories i zapisz się do naszego newslettera. W prezencie otrzymasz 5% zniżki na zakupy

Chcę zapisać się do Newslettera MAROHOME.pl sp. z o.o. i oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem Usługi Newsletter oraz informacjami i zasadami przetwarzania moich danych przez MAROHOME.pl sp. z o.o. zgodnie z Polityką Prywatności.

Polska produkcja

Szyjemy pościel
w 100% w Polsce

Szyte na miarę

Uszyjemy każdy nietypowy wymiar

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł w PL

30 tys klientów

… i ciągle rośnie!