SKOŃCZY SIĘ ZA:

Odpowiedzialna produkcja dla nas wszystkich

Indywidualne podejście, personalizacja, nietuzinkowe tkaniny i realizacja każdego zamówienia na najwyższym poziomie. Przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów – to czyni nasze produkty wyjątkowymi. Wierzymy, że dzięki temu domowa przestrzeń staje się Twoim królestwem.

MARO HOME to zespół kreatywnych ludzi, którzy codziennie realizują Wasze zamówienia, aby wasze wnętrza były piękne i wyjątkowe.
Wspaniali ludzie, którzy z energią oraz zapałem realizują pomysły i tworzą bajeczne produkty nasycając tkaniny dobrą energią.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że MARO HOME powstaje w Polsce.

Wierzymy, że to dzięki temu wybieracie MARO HOME i dziękujemy, że tu jesteście.

środowisko  ma dla nas znaczenie.

Nie lubimy marnować rzeczy. W dobie wszechobecnego konsumizmu i wyrzucania rzeczy, tworzymy produkt , który pozwala cieszyć się nim długo i pozostawi jak najmniejszy ślad w środowisku.

Naturalne, odpowiedzialne, oryginalne

Naturalne – nie jest to dla nas modne, marketingowe słowo to filar naszej działalności. Do produkcji naszej pościeli wykorzystujemy tylko jakościowe tkaniny ze 100%-ej bawełny pochodzących z odpowiedzialnych upraw.

To pomaga nam wszystkim spokojnej spać w nocy wierząc, że nie szkodzimy światu!

W naszej produkcji nie ma żadnych kompromisów. Wszystkie pościele są projektowane i szyte w 100% w Polsce. Stworzyliśmy to, co pozwala nam trwale identyfikować się z naszymi korzeniami. Nie akceptujemy polityki polegającej na niesprawiedliwości ekonomicznej. Zapewniamy naszym pracownikom godne warunki i pełne wsparcie. Bez nich nie byłoby MARO HOME.

Co nas codziennie motywuje?

Ty!

Nasi ludzie

Wierzymy w siłę społecznej odpowiedzialności i po prostu wiemy, że ona działa. Nasza marka zatrudnia ludzi na warunkach, które pozwalają im w pełni oddać się pracy i identyfikować z tym, co robią. Nie jest to kwestia wyboru, ale kultury firmy, dobrych warunków pracy i atmosfery jakiej korporacje mogą pozazdrościć!

Jesteśmy dumni, że wielu pracowników naszej pracowni pracuje z nami od wielu lat i stali się dla nas jak rodzina, czują nasze pełne wsparcie i zaufanie, a my wiemy, że możemy na nich polegać.

Dobre wybory zapewniają dobry sen.

Dlaczego warto?

  • Nasze produkty nie zawierają szkodliwych chemikaliów, pestycydów ani GMO
  • Są wykonane z trwałych i dobrych tkanin
  • Odpowiedzialnie podchodzimy do gospodarki odpadami oraz ich utylizacji
  • Nasze opakowania produktów personalizowanych wykonane są z papieru pochodzącego z recyklingu
  • Wszystkie nasze produkty tworzone i projektowane są w Polsce