SKOŃCZY SIĘ ZA:

To jest miłość od pierwszego dotyku. Materiał jest idealny, prany kilkukrotnie nie traci swoich walorów, hafty wyszywane są dopracowane estetyczne nic się z nimi nie dzieje. Polecam!

Viola

Do sklepu

Filozofia naszych produktów

Dlaczego w każdym naszym produkcie znajdziesz cząstkę serca naszych pracowników? Ponieważ w MARO HOME pracuje zespół, który z pasją szyje piękne rzeczy, a ponadto przestrzegają czterech zasad:

 1. MADE IN POLAND
  Koncepcja MARO HOME zrodziła się w Polsce i trwa w Polsce. Wierzymy, że każdy jest odpowiedzialny za środowisko i świat w jakim żyjemy. Dlatego oferujemy produkty gruntownie przetestowane pod kątem używalności i trwałości.
 2. Tylko naturalne tkaniny
  W pościeli spędzamy dużą część swojego życia więc wybór tkanin nie może być przypadkowy. Wszystkie nasze wyroby posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który oznacza, że tkanina została przebadana pod kątem ponad stu parametrów istotnych dla zdrowia użytkownika i jest bezpieczna nawet dla najmłodszych.
 1. Bezpieczne farby i nici
  Podczas tworzenia naszych produktów dbamy o to, aby barwniki i nici również były certyfikowane i bezpieczne dla Twojego zdrowia. Dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, którzy znają pochodzenie swoich produktów.
 2. Jakość, jakość i i jeszcze raz personalizacja
  W codziennej pracy MARO HOME priorytetem jest jakość i zadowolenie każdego klienta. Chcemy, aby nasze produkty wyróżniały się na tle innych, abyś mógł cieszyć się nimi przez lata. Pilnujemy, aby każdy nasz komplet był uszyty z najwyższą starannością i dokładnością.

Jak powstają Twoje produkty?

Wszystkie produkty MARO HOME szyte są na indywidualne zamówienie klienta. Kupując nasze tekstylia zyskujesz pewność, że otrzymasz produkt wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, zaprojektowany i uszyty w 100% specjalnie dla Ciebie!

Abyś mógł cieszyć się swoimi wymarzonymi, wyjątkowymi produktami, muszą one przejść skomplikowany proces produkcyjny, który wykonujemy w siedzibie firmy w Radomiu. Od lat współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami tkanin i nici posiadającymi wymagane certyfikaty stawiając w 100% na polskie produkty.

Zanim końcowy produkty trafi w Twoje ręce przechodzi przez kilka etapów produkcji:

 • krojenie materiału
 • haftowanie
 • szycie
 • kontrola jakości
 • wysyłka

Naszych produktów nie znajdziesz w sieciówkach i galeriach handlowych ponieważ stawiamy na indywidualność i personalizację naszych produktów. Zależy nam, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo i mieli poczucie, że nikt na świecie nie ma identycznego produktu w domu! To dlatego nasze pościele i poduszki są tak zachwalane i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ilość zamówień, jaka do nas spływa jest momentami zaskakująca. Mimo tego, do realizacji każdego z nich przykładamy się całym zespołem jak tylko potrafimy i grono zadowolonych klientów zdaje się to potwierdzać. Wspaniała jakość jest bowiem u nas na pierwszym miejscu i nie mamy zamiaru ani na chwilę zmieniać naszych standardów.

Masz pytanie? Zadzwoń (+48) 48 365 50 17 lub napisz kontakt@marohome.pl

Poznaj MARO HOME Stories i zapisz się do naszego newslettera. W prezencie otrzymasz 5% zniżki na zakupy

Chcę zapisać się do Newslettera MARO HOME – Maroszek sp.k. i oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem Usługi Newsletter oraz informacjami i zasadami przetwarzania moich danych przez MARO HOME – Maroszek sp. k. zgodnie z Polityką Prywatności.

Polska produkcja

Szyjemy w 100% w Polsce

Szyte na miarę

Uszyjemy każdy nietypowy wymiar

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł

30 tys klientów

… i ciągle rośnie!